Hakkımızda

Firma Yazılım

» Web tasarım konusundaki, tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve hazır paket çözümleri sunmaktadır.

» Tasarımlarımızda hem görsellik hem de işlevsellik kullanarak sayfaların ziyaretçiler tarafından kolayca ulaşılabilir ve istediği bilgilere en kısa ve en hızlı yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz.

» Tasarımlarımızın her aşamasında geçmiş deneyimlerimizden bilgi ve fikir alışverişinde bulunarak, tasarımlarımızı ona göre yaparak en doğru ve güzel tasarımları yapmaya çalışıyoruz.

» En az ücret ile en iyi hizmet politikasını izleyerek Web tasarım konusunda diğer firmalar arasında fiyat ve hizmet konusunda ayrıcalık yaratmak için çalışıyoruz.

» Sizler de bizimle çalışarak internet dünyası içerisindeki yerinizi alabilir, ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz firmanıza uygun hazır sistemlerimizle kendi sitenizi kendiniz yöneteceksiniz her zaman sınırsız müşteri memnuniyetini esas alan müşteri politikamız ile sürekli destek alabilirsiniz.

» Web sistemimiz konusunda bizimle irtibata geçmek için iletişim Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firma Yazılım  Yazılım Kullanma Şartları


Maddeler/Şartlar:

01. Sistemlerin tasarım ve programlaması ve tüm hakları saklıdır. Firma Yazılım ‘ a Aittir
02. Sistem asp kodlama ve Access ile oluşturulmuştur.
03. Yazılımı Satın Alan Kişiye Asp kodları şifresiz tam/full olarak teslim edilir.
04. Firma Yazılım Site Yazılımını Alan Alıcı Yazılımı kendi adına ya da bizim adımıza herhangi bir yolla satamaz ! Başkalarına Dağıtamaz Ve Kullandıramaz Her Kullanıcı Lisans Bedeli Ödemek Zorundadır Kaçak Kullanımlarda Uyarı Yapmaksızın Sistem Bloke Edilecektir.
05. Sistemlerle ilgili teknik destek sizlere Firma Yazılım tarafından sunulmaktadır.
06. Sistemimizle İlgili Genel Özellikler Web Sitemizde Açıklamalı Olarak Yazılmıştır ...
07. ASP Yazılımını Kullanmanızdan Dolayı, yada müşteriye gönderilen dosyalarının Yanlış ve hatalı uygulanmasından dolayı sisteminizde meydana gelebilecek veri kayıpları v.s. yada herhangi bir olumsuzluktan ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmez !
08. Müşterilerimiz, ilerleyen zamanlarda yapılan güvenlik güncelleştirmelerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir.
09. Scriptimizi Kullanmaya Başlayan Kullanıcılarımız Scripti Kullandıkları Domain Adını Tarafımıza Bildirmeleri Gerekmektedir.
10. İsteye Bağlı yapılan her geliştirme/tasarım için talepleri olursa ücret ödemeleri gerekmektedir.
11. Alıcılar, scriptleri kendilerine ait domain de ömür boyu kullanma haklarına sahiptirler.
12. Firma Yazılım Scriptimizi Alan Müşterilerimiz İçin Her Müşterimize Ayrı Bir Lisans Kodu Verilmektedir
13. Satış kodu Firma Yazılım tarafından istendiğinde ibraz edilmek zorundadır.
14. Firma Yazılım Sistemimizi Kullanan Herkes Yukarıda Açıklamayı Kabul Etmiş Sayılır.
15. Her Lisans 2 kopya olarak düzenlenir. Biri alım işinin yapan ve Paket Satın Alan müşteriye gönderilir diğeri ise bizim tarafımızdan arşivlenir.Firma Yazılım,  Eşref KODAT
e_kodat@hotmail.com
www.firmayazilim.com
Gsm: 0535 784 00 48

Firma Yazılım ©  2017


       
  Ana sayfa  Yazılım Teslimat Bilgileri
 Yazılım Kullanma Şartları
 Garanti ve İade Koşulları
  Sepetim
  Kampanyalı Ürünler   Siparişlerim
  İndirimli Ürünler   Yeni Üyelik
  En Çok İzlenen Ürünler   Şifremi Unuttum?
  En Yeni Ürünler   Hakkımızda
  Haberler   İletişim

Spor Salonu Fitness E-ticaret Site Dini Ürünler Firma Tasarımı Pet Shop E-ticaret Sitesi Tasarlamak Hediyelik Ürünler İnternet Tanıtım Sitesi Satın Al Asp php Su Elektrıik Arıza Ürün Tanıtımı Bürosit Ofis İnternet Tanıtım Teması Hac Malzemeleri Ürün Tanıtım Sitesi Hazırlamak Abiye Abiyeci Firması Web Sitesi Tasarlamak Bedava Tatlı Tatlıcı Ürünler Yazılımı Parfüm Kozmetik İnternet Tanıtım Sayfası Al Bedava Tek Ürün Ürünler Yazılımı Saat Satış Sipariş Sitesi Kur Düğmeci Firma Yazılımı Promosyon Reklam Satış Sipariş Sitesi Teması Giyim Tuhafiye Firma Script Spor Fitness Site Kur Yöresel Bitkisel İnternet Tanıtım Sitesi Yapmak İkinci El Ürünler Satış Tasarımı Ayakkabı İnternet Tanıtım Sayfası Almak İnşaat Satış Sipariş Sitesi Şablonu Giyim Satış Sitesi Oto Aksesuar Nikelaj Firması Scripti Matbaa İnternet web Sayfası Perde Mefruşat Satış Sipariş Sitesi Yapımı Kuruyemiş Çerez Satış Sipariş Şablonu Hazır Oyuncak Ürün Şablonu Optik Gözlük E-ticaret Sitesi Kurmak Hazır Oto Kaporta Ürünler Sayfaları Yöre İL Sitesi Teması Hazır Kaymakamlık web Sayfası Ucuz Müftülük Sipriti Dernek Scripti Dernek Sitesi Kasaba Tanıtım Sitesi Kaymakamlık Sitesi Hazırlamak Köy Sitesi Satın Al Almak Dernek Tanıtım Portalı Kaymakamlık web Sayfası Lazım Kaymakamlık Sitesi Yapmak Yöre İL İnternet Sayfası Şablonu Yurt Kurs İnternet Sayfası Teması Ucuz Muhtarlık İnternet Sitesi Kaymakamlık web Sayfası Kurmak Yurt Kurs İnternet Sayfası Şablonu Kasaba Sitesi Teması Yöre İL web Sitesi Kur Şehir Semt web Sitesi Lazım Köy İnternet Sayfası Şablonu Ucuz Dernek Sipriti